Ubytování přímo na sjezdovce

Přímo na sjezdovce

Pension se nachází přímo u sjezdovky. V zimě stačí vyjít pouze před dům a nacvaknout lyže. Až dojezdíte, lyže odepnete zase přímo před vchodem. 

Takovéto pohledy si můžete dopřát po cestě na Sněžku. Toto místo se nachází cca 1 km od pensionu. Po červené turistické trase je to od nás na Sněžku 6,5 km.
 

Sjezdovka

Přímo u pensionu se nachází sjezdovka, která je 1 km dlouhá. Jako vlek je zde klasická kotva. Sjezdovka je v první polovině červená a druhá polovina je spíše modrá. Patnáct metrů vedle pensionu se nachází občerstvení SKiMU HOUSE, které v zimních měsících nabízí pestrou škálu občerstvení ať už v podobě jídla nebo nápojů. 

Ubytování

V objektu se nachází osm pokojů v průměru po čtyřech lůžkách. Jeden z pokojů je dvoulůžkový a má vlastní sprchu a wc. Ostatní pokoje mají společné sprchy a toalety, které jsou rozdělené na dámské a pánské.

Nejbližší občerstvení

Patnáct metrů vedle pensionu se nachází občerstvení SKiMU HOUSE, které v zimních měsících nabízí pestrou škálu občerstvení ať už v podobě jídla nebo nápojů. Po celý rok vás žízní nebo hlady nenechá padnout pivovar Trautenberk. V restauraci májí jejich vlastní skvělé pivo a dobrou nabídku jídel.